1944 rezerwacje 1
1944 rezerwacje 2
1944 rezerwacje 3
1944 rezerwacje 4

Rezerwacja wycieczek do MPW

Klient: Muzeum Powstania Warszawskiego

zakres usług:

wykonanie systemu rezerwacji, integracja z serwisem www

System umożliwia zarezerowanie wycieczki grupowej do Muzeum Powstania Waszawskiego. Klient otrzymuje dostęp do panelu zarządzania własnymi rezerwacjami, w którym może je zmieniać i anulować, jak również wykonywać kolejne rezerwacje bez ponownego wpisywania danych. Opcja ta jest szczególnie przydatna dla biur podróży, organizujących wycieczki dla szkół i instytucji. Ze względu na takie firmy wprowadzono też ograniczenie liczby rezerwacji dokonywanych na kwartał.

Rezerwacje można wykonywać na określony czas w przód, zdefiniowany przez administratora. Możliwe jest ustalenie specyficznych godzin otwarcia na każdy dzień oraz zablokowanie możliwości rezerwacji w określonych datach. W przypadku podania liczby zwiedzających większej niż jedna grupa, automatycznie tworzone jest kilka grup zwiedzających, przypisywanych poszczególnym przewodnikom.

Nieskorzystanie z zamówionej i nieodwołanej wycieczki, po potwierdzeniu przez pracownika muzeum, powoduje automatyczne wystawienie wezwania do zapłaty za niewykorzystaną rezerwację. Wezwanie jest wysyłane do rezerwującego oraz do działu księgowości muzeum. 

Dla przewodników i pracowników obsługi ekspozycji generowane są harmonogramy wycieczek na dany dzień i cały tydzień w formie do wydruku.