Prezentacje i publikacje elektroniczne

Prezentacje i publikacje elektroniczne

Prezentacje i publikacje elektroniczne to wyjątkowo ciekawe i atrakcyjne formy przekazu informacji. Stanowią znakomity sposób przedstawienia firmy jak i demonstracji produktu. Mogą również być źródłem specjalistycznych danych lub pełnić funkcje szkoleniowe.

Przemyślana i odpowiednio dobrana forma graficzna, pozbawiona ograniczeń nakładanych przez zasady tworzenia stron www, pozwala stworzyć wyjątkowy przekaz, wobec którego nikt nie pozostanie obojętny.

Niektóre źródła podają że człowiek zapamiętuje 30% tego co zobaczy, 20% tego co przeczyta, a zaledwie 10% tego co usłyszy. Multimedialność prezentacji umożliwia zdecydowanie pełniejsze i trwalsze zapamiętywanie przekazywanych treści.

Prezentacje mogą być rozpowszechniane na płytach CD/DVD, pendrive'ach z logo Państwa firmy, dostępne do ściągnięcia z Internetu, bądź pokazywane na targach, konferencjach i innych wydarzeniach.

Jako uzupełnienie prezentacji proponujemy wykorzystać kolorowy nadruk na płycie oraz współgrające z nim efektownie zaprojektowane opakowanie.

Wykonujemy następujące rodzaje prezentacji:

Prezentacje interaktywne
Filmy reklamowe
Katalogi multimedialne
Prezentacje 3D
Publikacje elektroniczne