O firmie


Emart Synergia Sp. z o.o. od 2005 roku dostarcza dopasowane rozwiązania informatyczne, a także świadczy usługi z zakresu doradztwa, marketingu w Internecie oraz wsparcia IT. Dzięki takiemu wachlarzowi usług zapewniamy wielopłaszczyznową, kompleksową realizację projektów informatycznych.

Nasze doświadczenie to ponad 100 zrealizowanych projektów. Najciekawsze z nich prezentujemy w dziale realizacje.

Dzięki doświadczeniom naszych pracowników zdobytym w międzynarodowych korporacjach, agencjach interaktywnych oraz we współpracy z największymi firmami informatycznymi pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami i przy wysoko postawionej poprzeczce. Wykorzystując wyjątkowe umiejętności oraz osobowość każdego z członków naszego zespołu osiągamy efekt synergii, który skutkuje wyjątkową wydajnością i ponadprzeciętnymi wynikami.

Posiadając wiedzę i doświadczenie wypracowaliśmy własne standardy realizacji projektów. Na początku współpracy najwięcej czasu poświęcamy na dokładną analizę, rozmowę i konsultacje, tak aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i móc zaproponować najbardziej dopasowane rozwiązania. Drugim etapem jest zawsze sporządzenie szczegółowego projektu funkcjonalnego. Dopiero po jego zatwierdzeniu przystępujemy do fazy realizacji oprogramowania. Prace wykonujemy etapami na podstawie ustalonego harmonogramu, przedstawiając po każdym etapie wyniki prac. Przez cały czas współpracy jesteśmy komunikatywni i elastyczni - służymy pomocą i radą. Nasze oprogramowanie jest zawsze należycie testowane, co pomaga wykluczyć usterki.

Wszystko to sprawia, że klienci którzy nam zaufali są zadowoleni z wyników naszych prac i współpracują z nami przy kolejnych projektach. O ich satysfakcji świadczą otrzymane przez nas referencje.