Administrowanie serwisami internetowymi

Administrowanie

Jednym z bardziej cenionych atrybutów profesjonalnego serwisu WWW jest jego aktualność. Wprowadzanie zmian zawartości zachęca internautów do powtórnego odwiedzenia po niedługim czasie. Oferujemy pomoc w administrowaniu stronami internetowymi. Wystarczy, że przyślą Państwo do nas e-mailem opis zmian wraz nowymi materiałami tekstowymi i graficznymi, a my zajmiemy się ich obróbką i opublikowaniem.

Serwisy internetowe umożliwiające swobodne wypowiadanie się, czy to w komentarzach, czy na forum dyskusyjnym, przyciągają wielu użytkownków, jednak wymagają więcej uwagi administratorów i moderatorów. Dbanie o jakość treści zamieszczanych przez internautów i o utrzymanie poziomu dyskusji wymaga pewnych nakładów pracy i zaangażowania. Takie usługi też mogą nam Państwo zlecić.

Zapewnienie stałego dopływu użytkowników wymaga niekiedy zastosowania graficznych form reklamy (takich jak na przykład banner, billboard, skyscraper). Reklamy te mogą być publikowane w zaprzyjaźnionych serwisach www, na zasadach wzajemności lub poprzez sieci reklamowe. Oferujemy tworzenie indywidualnych kreacji graficznych w uznanych i powszechnie stosowanych formatach, jak również w niestandardowych wymiarach.

Newslettery są często wykorzystywane do powiadamiania o ciekawych informacjach pojawiających się w serwisach WWW i przyciągają istotny ruch, czyli lojalnych użytkowników. Ta forma kontaktu ma wysoką skuteczność i jest lubiana, gdyż nie narzuca się - maile mogą być czytane w dogodnym momencie. Należy jednak pamiętać, iż internauci korzystają z różnych programów do czytania maili, więc newsletter musi być przygotowany tak, aby odpowiednio prezentował się na różnych platformach i w tzw. webmailach. Świadczymy usługi projektowania oraz przygotowania, jak również wysyłania newsletterów do Państwa subskrybentów.